خاطرات و تجربیات شما ارزش زیادی برای سایت دیجی خاطره دارد


دلنوشته خانم مهدیس عزیز – دندانپزشک


سلام من مهدیسم ۱۵ سالمه! دانش آموز سال اول رشته ی تجربیم … ( ادامه این نوشته در لینک پایین قسمت خاطرات و تجربیات موجود است )
از دبستان در رویای دندانپزشکی بوده و هستم ،علاقه و شرایط کاری و درآمد این رشته جذبم کرد اما …!
همونطور که گفتم‌ علاقه به دندانپزشکی مدت مدیدی هست که در من نهادینه شده ولی این علاقه یه چیزی کم داشت ،عشق،دلسوز به بیمار،ادراک‌و…
راستش قبلا جایی از دندانپزشکان تقدیر نشده مثلا ما شاهدیم که فیلم های متعددی اعم از سریال و فیلم های سینمایی در رابطه با پزشکانی هستند که مانند یک ابر قهرمان بیمار های خود را نجات می دهند و فعالیت های ویژه ی آنها را به صورت پررنگ نشان می دهند…

اما آیا تابه حال فیلم یا سریالی در رابطه با یک دندانپزشک قهرمان دیده اید؟ چندین فیلم خارجی در رابطه با دندانپزشکان قاتل! و وحشتناک ساخته شده! این موضوع باعث شده بود من فکر کنم هدف و علاقه ام اهمیت چندانی ندارد و آنچنان فعالیت ویژه ای ندارد.

گاه گاهی می خواندم جملاتی که اعتماد به نفسمان را مدیون دندانپزشکانیم، یا دندانپزشکی که دختری نوجوان با دندان های کاملا خراب درمان کرده بود و از حس خوب دخترکوچولو بعد از درمان می گفت و کمبود اعتماد به نفس شدید قبل از درمان،درک نمی کردم ! اعتماد به نفس!این سوسول بازی ها دیگر چیست ؟ اصلا چه کسی اهمیت می دهد به دندان هایش؟‌اصلا مگر کسی بخاطر دندان اعتماد به نفسش را از دست می دهد؟!

مهارت شروع نویسندگی بدون معطلی - خاطرات و تجربیات


برای مطالعه متن کامل این نوشته جذاب اینجا کلیک کنید


شما هم می تونین نوشته های خودتون به صورت کاملا رایگان در این سایت منتشر کنین و مسیر نویسنده شدنتو از همین سایت شروع کنین . برای شروع فقط کافیه روی لینک آبی کلیک کنید.

.

راستی از اینستاگراممون خبر داری. اگه دوست داری کلی پست جذاب ببینی و نوشته هاتون رو استوری کنید تا بیشتر و بیشتر دیده بشه روی این لینک کلیک کنید. رضایت شما بهترین پاداش برای ماست.