داشتن افکار مثبت و بزرگ- مثبت اندییشی درباره ی دیگران

در مقالات قبل درباره تاثیر ظاهر مناسب و آراستگی  و  اهمیت دادن به شغلتان در کسب احترام دیگران صحبت کردیم . در این مقاله می خواهیم به یک مورد دیگر از روشهای کسب احترام دیگران اشاره کنیم . این روش موثر داشتن افکار مثبت و انرژی بخش است. سعی کنید هر روز چندین بار جملات مثبت و انرژی بخش را با خود تکرار کنید. این خودانرژی بخشی باعث ایجاد حس خوب و در نتیجه بالارفتن اعتماد به نفس در شماست. پس قبل از انجام هرکاری سعی کنید جملات مثبتی مثل ” من می توانم” را با خودتان تکرار کنید. برای اینکه در راس قرار بگیرید باید احساس کنید که در راس هستید. با خودتان گفت و گوی انرژی بخش داشته باشید . داشتن افکار مثبت و بزرگ را فراموش نکنید. سپس مشاهده می کنید که چقدر احساس بزرگی و قدرت به دست می آورید.

پس تکنیک خودستایی الهام بخش را به کار ببرید . از خود کوچک شماری دوری کنید. این را به یادداشته باشید که شما همانی هستید که فکر می کنید. در افکارتان خودتان را یزرگ بدانید تا در واقعیت بزرگ جلوه کنید. سعی کنید هر روز چند بار تکنیک جملات مثبت را با خود تکرار کنید . با اعتماد به نفس و شجاعت بالا جملات مثبت را با صدای بلند جلوی آینه تکرار کنید. سعی کنید از حرکات بدنتان هم کمک بگیرید تا نتیجه بهتری از این تکنیک بگیرید. موفقیت از افکار مدیریت شده به دست می آید. فقط یک نکته را به خاطر داشته باشید. لطفا نگران قضاوت های افراد سطحی و متوسز نباشید و آنها را نپذیرید. به خودتان و باورهایتان ایمان داشته باشید. باور داشته باشید که فرد بزرگ و موفقی می شوید.


بهبود تفکرات باعث بهبود اعمال می شود و این موفقیت را به دنبال خواهد داشت. افکار درست شما را به فردی بزرگ تر و موفق تر تبدیل می کند


تکنیک های موثر و کاربردی برای داشتن افکار مثبت و بزرگ و کسب احترام دیگران

  1. به طاهرتان توجه کنید چون مهم است. این کار کمک می کند که افکار بزرگ و مهمی را در سر داشته باشید. ظاهرتان با شما حرف می زند. مطمئن شوید طاهر شما باعث بالارفتن روحیه و اعتماد به نفستان می شود. همچنین ظاهرتان با دیگران هم حرف می زند. پس مطمئن شوید ظاهرتان شما را فردی باهوش، موفق و قابل اتکا نشان می دهد.
  2. باور داشته باشید که کارتان مهم است و اینگونه فکر کنید. در این صورت سیگنال های ذهنی مربوط به چگونگی انجام بهتر کارها را به دست خواهید آورد. پس فکر کنید که کارتان مهم است. بنابراین زیردستان شما هم فکر می کنند که کارشان مهم است.
  3. هر روز چند بار با خودتان گفت و گوی انرژی بخش داشته باشید. خودتان را تشویق کنید. در هر فرصتی به خودتان یادآوری کنید که فرد مهمی هستید. در نهایت در هر فرصتی افکارتان را بازنگری کنید. ببینید که تفکر شما مانند افراد بزرگ است یا خیر. اگر تفکراتتان مثل خودتان درجه یک هستند سعی کنید آنها را حفظ کنید. اما اگر افکارتان شما را به انسان بزرگی تبدیل نمی کند ، این را بدانید که هیچ وقت برای تغییر دیر نیست.

این مقاله خلاصه ای از فصل ششم  کتاب جادوی فکر بزرگ است. شما می توانید برای مطالعه خلاصه ای از فصل اول ، دوم،چهارم و پنجم این کتاب را در این سایت مطالعه کنید.

.

.

امیدوارم مطالعه مقاله ” مهارت داشتن افکار مثبت و بزرگ “شما را به آرزوهایتان برساند


در این سایت می توانید  بهترین لحظات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.برای شروع خاطره نویسی اینجا کلیک کنید

با دیجی خاطره آنلاین و دیجیتال خاطره نویسی را تجربه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.