کتاب بیشعورهای گردن کلفت

کتاب بیشعورهای گردن کلفت توسط خاویر کرمنت نوشته شد . خاویر کرمنت نویسنده‌ی کتاب محبوب و مطرح بیشعوری است. در واقع از خاویر کرمنت اطلاعات زیادی دردسترس نیست و جامعه جهانی بیشتر او را با نام‌‌گذاری جنجالی کتاب‌هایش می‌شناسند. این کتاب به بیماری خطرناک و همه ‌گیر بیشعوری، انواع بیشعور‌ها و روش‌های درمان بیشعوری اشاره میکند.

خاویر کرمنت در مقدمه کتاب می گوید : من از تشویق قربانیان بیشعورهای گردن کلفت به بیرون ریختن خشم خود و در واقع خالی کردن عقده های دلشان انتقاد دارم و می خواهم به یک تفاوت بزرگ اشاره کنم. تفاوت بسیاری بین عقده گشایی و رسوا کردن یک بیشعور وجود دارد. هر وقت با یک بیشعوری معمولی روبه رو می شوم، برای اصلاح او و بیدار کردن وجدانش خیلی تلاش می کنم. فقط در مواجهه با بیشعورهای گردن کلفت و مرده خواران همراه اوست که از رویکرد افشاگری و رسواسازی مستقیم پشتیبانی می کنم. همچنین مخالف باج خواهی و تهدید دیگران هستم که در آن یک بیشعور از رفتار مزخرف بیشعوری دیگر، برای امتیاز گرفتن استفاده می کند. از نظر من این نوع فریب کاری ها و فسادهای اخلاقی مردود است.


 خلاصه فصل سوم کتاب بیشعورهای گردن کلفت : مرده خواران :


رسواسازی و افشاگری بر یک قاعده ساده استوار است. تاباندن نور تنها راه پاسخ به کسانی است که با تکیه بر تاریکی، انگیزه ها و اعمال واقعی خود را پنهان می کنند. همان طور که اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا که بالاترین مقام کشور است، اذعان کرده: «نور خورشید بهترین زداینده عفونت هاست». قدرت افشاگری و رسواسازی را می توان با تأثیر مفید آن بر میلیونها نفر از مردمان شرافتمند در سراسر جهان سنجید. افشاگری نوشدارو و به عبارتی علاج قطعی این بیماری نیست و به ندرت منجر به اصلاح استثمار و بهره کشی از انسانها و زندگی آنها، می شود؛ اما هشداری است به افراد شرافتمند که گرفتار دغل کاری ها و کلاه برداری های این بیشعورها نشوند. این نوع افشاگری ها در نهایت منجر به سقوط بیشعورهای گردن کلفت خواهد شد. کشف روش افشاگری برای درمان بیشعوری، مهم ترین دستاورد زندگی من است.

این شیوه درمان، موجب توجه من به اهمیت آگاهی عمومی شد. من دیگر : از مرده خوارها نمی ترسم، بلکه آنها از من می ترسند! آنها در میدان ها، : کوچه پس کوچه ها، کلاس های درس، راهروهای کنگره، حمام ها و هر مکان دیگری از من می ترسند؛ زیرا من هرگز تسلیم نمی شوم! اگر شهامت حمله به و من را داشته باشند، آنها را با روش افشاگری درمان خواهم کرد. شاید روزی از این بابت قدردان من باشند.


 بیشعورهای گردن کلفت بیشعور به ما می گوید صلاح ما را می داند، باید فریاد بزنیم: «برو به جهنم! تو فقط یک بیشعور هستی»

در این کتاب سعی بر این است که طرح ها و حقه های کثیف بیشعورهای گردن کلفت افشا شود. با توصیف جزئیات این سطح از بیشعوری، انسان های شرافتمند می توانند چگونگی جلوگیری از شست و شوی مغزی و پشیمانی پس از آن را بیاموزند. هدف من برداشتن نقاب از چهره بیشعورهای بزدلی است که خود را در پس پرده پنهان کرده اند. هدف من رسوا کردن بیشعورها است. .

مثلا چارلز بیکرسون خود را رفرمیستی جا می زند که دنبال عدالت اجتماعی است؛ در حالی که در واقعیت، قاتل و رذلی است که می کوشد رقیب های خود را از میان بردارد. بسیاری از انسان هایی که در پست های مختلف آموزشی و پرورشی، کسب و کارها و رسانه ها مشغول اند بیشعورهایی هستند که در ظاهر خود را انسان های شریف و باوجدان نشان می دهند. انتظار من این است که ایده ها و حقایقی که در صفحه های بعدی این کتاب ارائه بزنند. می کنم، انسان های نجیب و شرافتمند را شوکه کرده و وادار کند دست به کاری بزنند.


شما می توانید برای دانلود قانونی کتاب بیشعور های پوست کلفت به سایت کتابراه و انتشارات نسل نواندیش مراجعه کنید


.

.

امیدواریم مطالعه مقاله معرفی کتاب بیشعورهای گردن کلفت برای شما مفید باشد


در سایت دیجی خاطره بهترین لحطات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.برای شروع خاطره نویسی اینجا کلیک کنید


با دیجی خاطره آنلاین و دیجیتال خاطره نویسی را تجربه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.